Outfits

Letné trendy. Diel 1. Lehátkové prúžky.

Hoci je leto už v plnom prúde, rozhodla som sa založiť tému LETNÉ TRENDY a postupne v nej vymenovať pár letných vychytávok. Prečo a prečo až teraz? Ešte pred mesiacom som mala pocit, že jarné trendy, o ktorých som písala podrobne, sa plynulo prelejú do leta a nie je treba o nich písať opäť. Dnes však už vidím, že najväčším trendom tohto leta určite zostanú spadnuté ramená a pestré volány. To je módna vlna, ktorá sa nám najviac zapáčila a vidno ju často na ulici a na fotkách blogeriek. Je to krásna, svieža, romantická móda a teším sa z toho, ako nám, ženám, skvele pristane.

Keď som však začala rozmýšľať, čo by som si rada na leto ešte zaobstarala, predsa len už registrujem, že nemám nutkanie kúpiť si ďalší takýto kúsok. Možno je to jednoducho tým, že si čiperne ulietavam na Instagrame a pekných fotiek týchto outfitov som už olajkovala neúrekom. Moja chyba!

Ak už taktiež takýto topík či šatičky v skrini máte, možno vám dobre padne pár tipov na niečo trochu iné. Myslím, že na nákup nie je ani v najmenšom neskoro. A úplne v najhoršom – určite to bez problémov zužitkujeme s úspechom aj budúcu sezónu.

Tak poďme na to! ♥

Prúžky z lehátka

Slnko svieti, morská hladina sa trbliece, vašou jedinou starosťou je prehodiť ďalšiu stránku v knihe a načiahnuť sa za drinkom …. ách. Zo štýlových retro pláží 50.rokov dorazila inšpirácia farebnými plátennými lehátkami. Opäť prúžky, ale nie decentné tebnké bielo – modré, ale riadne, široké a v jasných farbách. Seaside stripes alebo prúžky z lehátka!

Seaside stripes

Tento trend sa mi páčil už v minulom roku, keď som obdivovala kolekciu Sugarbird (propagovala ju Dara) so širokými červeno – bielymi prúžkami. Tu je však tohtoročn.  inšpirácia z módnych mól:

Seaside stripes 1
Pinterest.com

Po jemných bielo-modrých jarných pyžamových prúžkoch či „banker stripes“, čo sú uhladené prúžky pripomínajúce obleky biznismanov, je to celkom zmena, však? Sú veselé, hravé pestré. Pre tento trend platí  – kedy, keď nie v lete?♥

A tu je dôkaz, že sa pruhy určite zužitkujeme aj v budúcom roku. Kolekcie 2018:

Stripes 2018
Pinterest.com

A dokonca aj na jeseň, ale o tom inokedy:)

Tak, ale kde ich zohnať? Napríklad Zara či Sugarbird:

Zara stripes

Stripes Sugarbird

Ja som poriešila ešte trochu inak – mojím, v poslednom čase veľmi obľúbeným, prešívaním. V skrini mi padol zrak na príjemné, ale už trocha zunované šaty z Manga s kolovou sukňou. Minulý rok som ich už takmer nenosila, tak som si povedala, že najvyšší čas dodať im nový dych. Rozdelila som ich na crop top a sukňu a tú som prešila na púzdrovú. Výsledok je nasledovný:

Modny tucet Seaside stripes 1

Modny tucet Seaside stripes 4

DSC_0182mm

A čo vy a lehátkové prúžky? Môže byť? 🙂

Krásne leto prajem!♥

Miša

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.