Farebná typológia

Online workshop farebnej typológie

Vašu farebnosť rozlúskneme spolu hravo online. Naučím vás rozoznávať vlastnosti farieb, prejdeme si všetky možné odtiene farebnice a vy budete presne vedieť, ktorým smerom sa vo svojom šatníku vybrať!

Objednajte sa na individuálne poradenstvo alebo spolu s maminou, kamarátkou či sestrou pre extra zábavné virtuálne stretnutie. Zvýhodnená cena 39 Eur pre jednu účastníčku.

Pozrite sa, čo všetko vás na workshope čaká:

1. Spoznávanie farieb

Mám pre vás pripravenú prezentáciu plnú praktických ukážok, ako farby dokážu zmeniť vzhľad človeka. Spoznáme vlastnosti farieb a spolu si prejdeme množstvo praktických príkladov.

online workshop farebnej typologie Miša Švarová osobný štýl módne poradenstvo kurz

2. Spoločná práca s (vašou) fotkou

Deň-dva pred začatím workshopu vás poprosím o zaslanie vašej fotografie. Vypracujem celý „book“ vašej fotky a rôznych odtieňov farieb, tak aby sme dokázali čo najpresnejšie určiť váš typ. Všetko si budeme postupne prechádzať v diskusií a vytipujeme pre vás tie naj vlastnosti farieb.

online workshop osobny styl farebna typologia Miša Švarová stylistka kurz

3. Kontrast a kombinovanie

Poznať svoje farby je určite užitočné, ale v bežnom živote ich v outfite kombinujeme. Ako na to? V akých kontrastoch a kombináciach váš typ najlepšie vynikne?

online workshop osobny styl farebna typologia Miša Švarová stylistka kurz

4. Vizáž, líčenie a makep

Tie „naše“ farby nám pomáhajú zažiariť nielen na oblečení, ale aj pri celkovej vizáži. Málokto vie, ako si vyberať chladné či teplé tóny aj v bežnej dekoratívnej kozmetike. Nezabudneme na farbu vlasov, ktorá pri celkovom dojme silne zaváži.

5. Farebnica do mobilu

Aby ste dokázali so svojimi farbami čo najlepšie pracovať napríklad pri výbere nového oblečenia alebo triedení šatníka, pošlem vám po skončení workshopu na mail tú vašu farebnicu v digitálnej podobe. Budete ju mať takto vždy po ruke v mobile a môžete po nej kedykoľvek siahnuť.

online workshop farebnej typologie Miša Švarová osobný štýl módne poradenstvo stylistka kurz

FAQ

Funguje farebná typológia aj online, bez osobného stretnutia?

Jednoznačne áno. Ak potrebujete udať smer svojmu šatníku a vizáži, určite to spolu rozlúskneme aj na základe mojej práce s vašimi fotografiami. Je potrebné len naozaj odsledovať to, aby fotka mala reálnu farebnosť. Kvôli tomu posielam presné pokyny, ako sa odfotiť a porovnávam niekoľko vašich fotiek. Od konca októbra, keď som spustila online verziu, som absolvovala množstvo online workshopov a dámy sa vždy lúčili nabité energiou na zmeny vo svojom šatníku a vizáži.

Ako sa odfotiť, aby fotka odrážala reálnu farebnosť?

Odfoťte sa pri dennom svetle (napríklad pri okne), na fotografií by mala byť vidno vaša tvár, krk a dekolt. Ak máte možnosť urobiť viac fotografií, napríklad z rôznych uhlov, s výstrihom či bez, doobeda a potom poobede, alebo ak Vás vie cvaknúť aj niekto iný, prosím, zašlite všetky dostupné. Kedže sa osobne nestretneme, čím viac podkladov budeme mať, tým ľahšie vylúčime prípadné odchýlky. Fotografia by mala byť bez líčenia, najmä makeupu, lícenky, rúžu a očných tieňov. 

Môžeme sa na online workshope dohodnúť aj viaceré?

Áno, ak máte maminu, sestru či kamošku, určite sa dajte do kopy a urobíme online kurz spolu. Vyjde vás to cenovo výhodnejšie a v skupinke je vždy kopec srandy. Navyše pomáha vidieť farby aj na niekom inom, ako na sebe, rýchlejšie sa do dostane „pod kožu“.

online workshop farebnej typologie Miša Švarová osobný štýl módne poradenstvo

Ako sa spolu spojíme?

Celkom jednoducho, cez Skype či Google meeting. Pošlem vám do mailu link, na ktorý kliknete a to je všetko. Budete potrebovať len notebook.

Koľko online workshop trvá?

Workshop prebieha v dvoch častiach. Prvá 60 min, druhá 90 min.

Aká je cena?

79 Eur na osobu

Ako sa prihlásiť?

alebo

Kedy sa online workshop koná?

Kedy len chcete. Termín dohodneme spolu flexibilne podľa času, ktorý vám bude vyhovovať.


Milé dámy, nesmierne sa na vás teším, hoc aj vo virtuálnom priestore!

Krásny deň prajem,

Miša


Prečítajte aj:

Workshop farebnej typológie

Moje PRED a PO

Moja cesta k farebnej typológií

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

5 komentárov

  1. […] Online workshop farebnej typológie. […]

  2. Pekne si to prispôsobila dobe, Miši.

  3. […] Dobrá správa, workshop sa dá absolvovať aj online! […]

  4. […] K aktuálnej situácií: žiaľ tieto týždne neprajú osobným stretnutiam, preto prosím pozrite najmä Online workshop farebnej typológie […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.