Moje meno je Miša Švarová. Móda je moja vášeň a už niekoľko rokov sa jej venujem na tomto blogu a na Instagrame @fashion.and.love.by.misha.

Verím v silu dobre zostaveného šatníka (nazýva sa aj kapsulový) a snažím sa prinášať tipy na to, aby sme sa cítili krásne, dobre oblečené, ale najmä vo svojej koži. Nájsť si tú svoju cestu niekedy nebýva ľahké.

Moja cesta

Mne okrem veľa študovania a kreatívnej komunity módnych nadšenkýň na Instagrame veľmi pomohla farebná typológia. Keď sa obzriem späť, v živote som mala veľa viac či menej vydarených módnych období. Spolu s vytipovaním strihov a „učesania“ štýlu bola farebná typológia tá, ktorá mi dala návod na to, ako vyzerať v svojom oblečení konečne ako „ja“ 🙂 Znie to tak jednoducho a predsa je za tým dlhá cesta.

Viac o tom, ako som sa k farebnej typológií dostala čítajte v článku Moja cesta k farebnej typológií.

blog modny tucet o mne Miša Švarová workshop farebnej typológie kapsulový šatník

Práca s farebnicou na worshope. Zlaté či strieborné odlesky? Poznať tie svoje farby je neoceniteľné pre každý dobrý šatník.

Workshop farebnej typológie

Preto sa dnes farebnej typológií venujem naplno. Vytvorila som Workshop farebnej typológie, zabavný interaktívny koncept zložený zo štyroch častí:

Teória farieb

Práca s farebnicou

Kontrast a kombinovanie

Vizáž, makeup, vlasy

Vlastná farebnica na mieru

Workshop farebnej typológie v tvorivej, zábavnej atmosfére.

Verím, že najdôležitejšie na farebnej typológií je, aby sa žena naučila rozpoznávať vlastnosti farieb a podľa toho sa dokázala orientovať napríklad pri nákupe oblečenia. Preto na mojom workshope nie je to hlavné, aby účastníčka dostala farebnicu do ruky (hoci ju samozrejme na konci dostane), ale aby pochopila svoje farebné tóny a dokázala to využiť dlhodobo vo vlastnom šatníku.

Vraví sa, že človek sa najlepšie učí na vlastných chybách. Keď som dávala do kopy článok Moje PRED a PO, ani som si už poriadne tie staršie fotky nepamätala. Potom ma celkom pobavilo, koľko chýb som dokázala v najlepšej viere urobiť.

Môj jarno-letný kapsulový šatník.

Mojím malým poslaním je pomôcť aj ostatným ženám objaviť ich farby, pomôcť s osobným štýlom a skrátiť tú cestu, ktorú som formou pokusov a omylov absolvovala ja. Poznám ten pocit, aké je to chodiť v šatách, v ktorých akosi podvedome cítime, že to nie je ono, ale nedokážeme si pomôcť. A tiež ten pocit, ako ľahko a s dôverou sa oblieka z dobre zostaveného šatníka. A ako krásne sa v tom „našom“ oblečení cítime.

Teším sa na stretnutie, či už v tom virtuálnom blogovom či Insta svete, alebo osobne na workshope.

S láskou

Miša


Napíšte mi rýchlo a jednoducho na Whatsapp:

Alebo mail: michaela.svarova121@gmail.com


Viac o workshope tu: Workshop farebnej typológie.