Dobrý deň Miška, 
chcem sa poďakovať za príjemné chvíle strávené u Vás na workshope -Farebná typológia.
     Spoznala som, aký farebný typ som -teplý jarný typ – aké sú pre mňa ideálne farby a ktoré mi lichotia.  Naučila som sa, že je dôležité tiež vhodné doplnenie farieb doplnkov, farby vlasov a líčenie. V mojom šatníku budem na oblečení voliť tlmenejšie odtiene a tiež sa vyvarujem veľkým vzorom.  Ďakujem za farebnicu do mobilu, za láskavý a milý prístup.
     Budem sa tešiť, keď sa stretneme.
Prajem krásny deň.                

Alžbeta

Workshop farebnej typológie s Miškou bol úplne skvelý, konečne som prišla na to aký som typ 🙂 Či studený alebo teplý, čo sa mi hodí nie len pri výbere oblečenia ale aj vhodnom make-upe 🙂 Vrelo odporúčam a ďakujem Miške za super prácu.

Nika

Farebná typológie je zaujímavá vec. Každý si myslí, že vie aký je typ či aké farby by mal nosiť. Až na Miškinom workshope som zistila, že to je vlastne úplne inak.

Lenka

Typológia farieb s Miškou bol krásny, obohacujúci zážitok. Začala som ešte viac vnímať farby a ich odtiene, no už nielen z pohľadu, či sa mi páčia.  Viac si všímam, či skutočne lichotia môjmu farebnému typu. Ešte častejšie siaham po kontrastných farbách, keďže som si potvrdila, že je to kombinácia, ktorá podčiarkuje ľudí s kombináciou pleti a vlasov, akú mám aj ja. Určite odporúčam každému, koho aspoň trochu zaujíma móda či vizáž. Kurz by určite potešil aj ako darček ženu, ktorá bežne nemá čas venovať sa takýmto milým, estetickým detailom každodenného života. 

Daniela

Workshop mi pomohol pochopiť, prečo sa mi niektoré farby hodia a iné nie. Tušila som to aj predtým, ale skôr intuitívne a veľmi som sa tým neriadila. Dnes viem, kde je „pevná pôda“ a kam sa radšej nemám púšťať. Pretriedila som si na základe toho šatník a je to oveľa lepšie. Doporučujem určite každému. Absolvovala som online workshop.

Laura

S Miškou sme mali stretnutie ohľadom kombinovania vecí v mojom šatníku. Som po materskej a nájsť niečo vhodné do práce každé ráno bol problém. Prešli sme celý šatník, Miška mi ukázala kombinácie, ktoré sú dobré pre môj typ čo sa týka farieb aj strihov. Povyťahovali sme veci, ktoré som bežne nenosila. Nakoniec sme spísali zoznam oblečenia, ktoré treba postupne dokupovať. Určite mi to veľmi pomohlo, ďakujem za príjemný prístup a flexibilitu, stretli sme sa cez víkend.

Lucia