Darujte si dobrý pocit zo seba samej!

Možno sa vám to na prvý pohľad nezdá, ale farby, ktoré nosíme, dokážu urobiť obrovský rozdiel v našom výzore. Vtip je v tom, že niektoré farby pracujú pre nás a vyzeráme v nich dobre aj nenamaľované a unavené. Iné farby nás robia staršími, mdlými, nezaujímavými, a to môžeme mať na sebe ten najdrahší kúsok zo svojho šatníka.

Neveríte? Nuž, ani ja by som ešte pred pár rokmi neverila. Mrknite na moje vlastné PRED a PO alebo preskrolujte môj Instagram. Myslím, že ten rozdiel vidieť na 100%.

Nebojte sa, že vás budem do niečoho nútiť…

Rada by som vyvrátila ešte jednu častú obavu – nebudem vás nútiť do pestrých farieb ak preferujete neutrálne odtiene a naopak. Farebná typológia nie je o tom, aby sme sa škatuľkovali do nejakej šablóny. Farby, naše prefencie a naša farebnosť musí vytvoriť harmonický celok, inak to nefunguje.

Čo vám môžem slúbiť pri vašej vlastnej premene?

Budete sa cítiť vo svojej koži.

Ten pocit, keď máme na sebe konečne „tie svoje“ farby, je na nezaplatenie. Týka sa to nielen oblečenia, ale aj vizáže a farby vlasov. Konečne nemusíme s niečím bojovať a stále niečo zvýrazňovať a potláčať. Farby pracujú za nás.

Ušetríte.

Budete kupovať menej oblečenia, ale premyslenejšie. Budete sa v ňom cítiť veľmi dobre a preto ho budete nosiť dlhšie. Stop nešťastným kúpam, ktoré len ležia v skrini. To isté platí pre dekoratívnu kozmetiku. Nebudete kupovať stále niečo nové, budete vedieť, čo vám pristane a kúpite si len to. Ušetríte čas, nervy a peniaze pri návšteve kaderníčky, pretože budete vedieť, akú farbu potrebujete.

Budete si mať ráno čo obliecť.

Ak sa ráno postavíme pred šatník a vidíme v ňom iba farby, ktoré vám lichotia, je to celkom iný pocit, ako keď si musíme vybrať „menšie zlo“ a s nechuťou sa obliekať do práce.


Vyberte si službu, ktorá vás najviac osloví

Farebná typológia cenník a služby
farebná typológia cenník služby Miša Švarová kurz online workshop osobný styling stylista

Individuálny kurz a poradenstvo farebnej typológie

osobné stretnutie

79 Eur, dvojica po 59 Eur

Privítam vás vo svojom ateliéri, dáme si kávičku a vy mi porozprávate, čo potrebujete zmeniť a na čo sa treba sústrediť najviac. Naučím vás rozoznávať vlastnosti farieb a vašu vlastnú farebnosť. Budeme pracovať s farebnicou a definujeme váš typ. Budeme sa venovať vizáži, dekoratívnej kozmetike a farbe vlasov. Odídete so svojou farebnicou v mobile, ktorú budete mať stále so sebou. Ak prídete s maminou, sestrou či kamoškou, cena bude pre každú z vás výhodnejšia: 59 Eur.


farebná typológia cenník služby kurz online kurz Miša Švarová workshop osobný styling stylista

Online kurz a poradenstvo farebnej typológie

Individuálne alebo vo dvojici

online workshop

69 Eur, dvojica po 49 Eur

Online workshop. Stretneme sa virtuálne, ale nemenej príjemne. Prejdeme si všetko to, čo pri osobnom stretnutí. Jediné, o čo vás poprosím pred začatím kurzu, je zaslať mi niekoľko vašich fotografií pri dobrom svetle. Budem s nimi pracovať dopredu a tak si už počas stretnutia budeme prechádzať bohatú farebnicu s vašou fotografiou. Výhodou online stretnutia je, že niektoré vaše obľúbené kúsky môžeme prechádzať priamo na kamere. Na konci stretnutia budete vedieť rozoznávať vlastnosti farieb, budete poznať svoju vlastnú farebnosť, budete sa vedieť v tých „svojich“ farbách orientovať a ako pomôcku dostanete farebnicu do mobilu. Bude vám nápomocná kamkoľvek pôjdete.


Workshop farebnej typológie je prosto zábava! Je úžasné sledovať ako pôsobia farby nielen na nás, ale aj na kamošku, maminu, sestru, kolegyňu… Pre laika je to najrýchlejší spôsob, ako si všimnúť rozdiely, ktoré farby dokážu urobiť. Workshopy prebiehajú v krásnom centre Hagia Sofia pri Miletičovej ulici. Zožeňte pár kamarátok a príďte!

Svadobne saty_modny navrharka_Modny Tucet_Petra Weingart

Ako vybrať farbu svadobných a popolnočných šiat?

osobné stretnutie či online, špeciálny balíček pre nevesty

49 Eur

Ako vybrať farbu svadobných šiat je vždy oriešok. Žiarivo biele, mäkké biele, smotanové, krémové, alebo ísť do inej farby? A zvolíme dobre, budú farby pracovať pre nás. Naša pleť bude žiariť, oči budú jasné a bude stačiť už len mierne zvýrazniť prirodzenú krásu make-upom. Ak dobre nezvolíme, budeme musieť oveľa viac bojovať, aby sme v šatách vynikli, pretože naša pleť bude pôsobiť unavenejšie, bezfarebnejšie, staršie. V špeciálnom balíčku pre nevesty sa budeme sústrediť predovšetkým na odtiene šiat. Určíme aký ste typ a podľa toho nastavíme farbu svadobných šiat, tých popolnočných a pokojne aj bielizne, županu a výbavy na svadobnú cestu. Nezabudneme ani na ženícha a spoločné doplnky. Získanými radami sa samozrejme môžete riadiť aj vo svojom šatníku.


Potrebujete iné služby osobného stylingu?

farebna typológia cenník a služby Miša  Švarová kurz online workshop osobný styling

Revízia šatníka, kombinovanie, spoločné nakupovanie, styling na určitú príležitosť…

Ste mamička po materskej a šatník do práce sa vám zdá nepoužiteľný? Chceli by ste pôsobiť na svoje okolie inak, ale neviete ako na to? Potrebujete poradiť s výberom šiat na svadbu? Potrebujete poradiť so strihmi pre vašu postavu? Bolo by dobré mať pri sebe niekoho, kto vám nezávisle poradí pri nákupe oblečenia? Neviete čo s čím nosiť? Prosím, kontaktujte ma, dohodneme termín a cenu na základe vašich potrieb.


Hľadáte vhodný darček?

Pre každú ženu, ktorá chce vyzerať dobre, utriediť si šatník a konečne „mať čo na seba.

Personalizovaný darčekový poukaz na meno a na službu podľa vášho výberu. Darčeková poukážka je bez konkrétneho dátumu a platí celý rok. Na presnom dátume sa dohodnem už priamo s obdarovanou.


Prosím kontaktujte ma cez tento formulár. Následne sa s vami spojím mailom a dohodneme detaily.

Teším sa na vás!

Miša