Workshop farebnej typológie

Príďte a spoznajte tie “vaše” farby. Ten pocit, keď nám farby v šatníku konečne pomáhajú a nie bojujú proti nám, je na nezaplatenie. Mladší a sviežejší vzhľad, menej peňazí minutých na módu, úspora času pri nakupovaní a dôležitý eko rozmer. Ak ešte nie ste presvedčená, pozrite moje PRED a PO, mnohé napovie.

Každá žena je však originál, každý workshop je iný a jedinečný.

Cena 39 Eur

Viac o workshope v článku Workshop farebnej typológie.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu workshopy robím ako individuálne poradenstvo, alebo v malých skupinkách. Skvelé sú pre dvojicu kamarátok, sestry či maminu a dcéru. Konajú sa v Bratislave.

Online workshop farebnej typológie

Pôvodný workshop preklopený do online podoby. Doba osobným stretnutiam nepraje a tiež pre všetky dámy mimo Bratislavy. Spoločne si prejdeme všetky často workshopu tak, aby ste sa naučili vnímať farby a rozpoznávať svoju farebnosť. Prikladanie farebnice nahradíme celou zložkou farieb na základe vašej fotografie a množstva farieb, ktoré vypracujem vopred.

Cena 39 Eur

Viac v článku Online Workshop.

Revízia šatníka

“Šatník plný vecí, ale nič na seba”

Skončila sa vám materská, začali ste chodiť do práce, ale staré veci vám už nevyhovujú a nemáte si vlastne čo obliecť do kancelárie.

Máte módu rada, šatník plný krásnych vecí, ale keď sa ráno postavíte pred skriňu, musíte konštatovať “nemám si čo obliecť”.

Máte plnú skriňu, šatník potrebuje nutne vytriediť, ale hoci ste sa do toho už veľa krát púšťali, stále to akosi nefunguje.

Neviete ako čo s čím skombinovať a ako veci nosiť.

Neorientujete sa v módnych trendoch, chcete však vyzerať dobre a potrebujete zostaviť outfity do práce.

Pre všetky tieto prípady je tu služba Revízia Šatníka. Prídem k vám domov, preberieme sa celým šatníkom a sústredíme sa na váš problém. Cieľom je zostaviť funkčný šatník, použiteľné kombinácie a zostaviť zoznam vecí, ktoré v šatníku chýbajú. Budeme vychádzať z vášho farebného typu, postavy a potrieb kam oblečenie nosíte.

49 Eur

Spoločné nakupovanie

Spoločné naupovanie je ideálne po revízií šatníka. Máme určenú vašu farebnosť, vieme, aké strihy potrebujete a máme aj zoznam vecí, ktoré treba dokúpiť. Nasmerujem vás do obchodov, kde potrebné veci nájdete, veľa toho spolu vyskúšame a odídete domov presne s tým, čo potrebujete a vynosíte.

39 Eur


Kombinácie pre najlepší efekt. Ideálne ako darček!

Farebná typológia + šatník

Kombinácia, ktorá v najkratšom čase vyrieši najviac. Prídem k vám aj so všetkým svojimi serepetičkami na farebnú typológiu a hneď po nej v tomto zmysle pretriedime šatník. Zostavíme zoznam, čo ešte dokúpiť a máme vymaľované.

79 Eur

Šatník + spoločné nakupovanie

Prejdime si najprv poriadne váš šatník, zameriame sa na problémy, ktoré potrebujete riešiť. Ten deň, alebo iný, podľa dohody, vybehneme spoločne do obchodov a budeme skúšať a loviť kúsky, ktoré potrebujete.

79 Eur

Farebná typológia + šatník + spoločné nakupovanie

De luxe kombinácia vyrieši všetky vaše problémy so šatníkom raz a navždy. Farebná typológia vám pomôže určiť vaše farby, v šatníku všetko poporiadku vytriedime a nakoniec doplníme chýbajúce spoločným nákupom. Možno rozdeliť do dvoch dní.

99 Eur


V prípade vášho záujmu o službu, dohodnutie termínu či dodatočné otázky, prosím, pošlite mi správu cez tento formulár.

………………………………………………………………………………..

Ďakujem a teším sa na vás!

Miša