Outfits

Jarné trendy: Bambuľková kabelka a pyžamová uniforma

Základná módna poučka vraví, že ak je jeden kus oblečenia pestrý a výrazný, zbytok by mal byť jednoduchý a slúžiť skôr ako nenápadné pozadie. Myslím, že toto je univerzálna rada, ktorej keď sa budeme držať, nebudeme nikdy označené za preplácané či prekombinované.

Modny tucet_DIY bag outfit 2

Modny tucet_DIY bag outfit 3

Preto, keď som rozmýšľala, k čomu budem nosiť moju novovyzdobenú kabelku, ako prvé mi napadlo : biela sukňa + biele tielko, kabelka sa bude dobre vynímať. Predstavila som si to, a – prišlo mi to trochu nudné. Táto jarná sezóna sa priam vyžíva v pestrosti a v porovnaní s ňou mi môj plánovaný look prišiel príliš učesaný. Tak som bielu sukňu nechala, ale pridala blúzku zo Zary, ktorá už na sebe kombinuje dva vzory – prúžky a kvety.

PYŽAMOVÝ VZOR

Modré prúžky na bielom podklade, alebo pyžamový vzor, sú uniformou tohto leta. Aby bol efekt celkom trendy, treba pridať buď volány, alebo odhalené plecia alebo kvety či nášivky. Alebo všetko naraz.

Modny tucet_DIY bag outfit 4

S niektorými módnymi diktátmi celkom bojujem, ale tento mi príde veľmi prijateľný, dokonca pre väčšinu žien. Ak ste už niečo z môjho blogu čítali, viete, že som veľkým zástancom bielych topov. Tričiek, svetrov, tielok, čohokoľvek. Myslím si, že takmer každú tvár oživia, pleť vyzerá sviežejšie a mladistvejšie. Naopak – domnievam sa, že dávať čiernu farbu k tvári je pomerne riziko a málokoho neurobí švihom prútika unaveným a ponurým. A keď už, treba to rozsvietiť rúžom či šperkom.

Takže bielo-modré pásiky na topy a sukne sa mi zdajú veľmi schodné.  Hoci je však celkom vtipné, že blogerky toto leto chodia všetky zhodne ako pyžamová armáda:)

Môj finálny outfit teda vyzerá takto a myslím, že ho v letných dňoch poriadne využijem:)

Modny tucet_DIY bag outfit 5

A keď tak na to pozerám – myslím, že to pokojne znesie ešte aj farebné náušnice. Nabudúce!

Mimochodom, poznáte anglické označenie na bambuľky? „Pom poms Rozkošné, nie?

Na záver inšpirácia na prúžkovaný styling z Pinterestu:

Veľa zábavy a krásne slnečné dni prajem! ♥♥♥

Miša

Fotos: Katarína Šiarniková Dúbravová

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.