Krásny deň prajem!

V tejto sekcií sa dozviete niečo o tom, čo ako bloger ponúkam a ako blogovaním žijem.

Blogovanie a marketing

Blogovaniu som sa začala venovať až po X rokoch “normálneho” zamestnania. Pracujem ako senior account manažér v mediálnej agentúre. Média a marketing sú mi teda blízke. Dnes sa na to celé začínam pozerať z celkom inej strany. Zo strany tvorcu obsahu a kreatívca. Je to niečo, čo ma veľmi obohacuje a ja sa vytešujem z každej jednej skúsenosti. Najviac zo všetkého ma však teší, že som našla odvahu venovať sa tomu, čo ma baví. Ako sa hovorí, lepšie neskoro ako nikdy. Cítim, ako ma to napĺňa a preto som nadšeným fanúšikom všetkých ľudí, ktorý sa pustia nasledovať svoje sny.

Modny tucet o blogovani a spolupracach

Blogerská komunita

Doteraz si pamätám s akou malou dušičkou som išla na prvé stretnutie blogerov. Je zvláštne, že v práci takmer nemám trému pred akýmkoľvek dôležitým stretkom či prezentáciou, ale tu som sa akosi stále “okúňala”:) Nakoniec som tam stretla spriaznené duše.

Z nových stretnutí s ľuďmi “z branže” sa teším doteraz. Je úžasné, ak niekto robí niečo, čo ho naozaj baví. Nadchýňa ma to až tak, že mi to nedalo a napísala som o tom článok 🙂 Mrknite TU “O správnych ľudoch na správnych miestach”. A to som prosím pekne introvert, ktorí sa od prírody veľmi zoznamovať nemusí 🙂 Tu s Lenkou z blogu LenkaSays.

Modny tucet o blogovaní a spoluprácach

Workshopy a školenia

Som veľmi vďačná za workshopy a školenia, na ktorých som sa mohla za posledný rok zúčastniť. Oblastí, v ktorých sa môže bloger rozvíjať, je neúrekom. Web, Insta, FB, newslettre, fotenie… je to priam zamestnanie na plný úväzok. Teším sa, že môžem byť členom Asociácie Blogerov TU, najmä cez nich som sa kopec vecí naučila.

Spolupráce

Na moju prvú spoluprácu som sa odhodala zhruba pred rokom a zoznam partnerov sa pomaly rozrastá: Eliša Francúzska Móda, Elisha Fox, Deichmann, Zara, Sugarbird, FAnn Parfumérie, Humanic.

Kontakt

Budem rada, ak ma budete kontaktovať na mojej mailovej adrese:

michaela.svarova121@gmail.com

Miša