Ahojte, vítam vás na mojom blogu! Ak vás zaujíma pár faktov o mne a o mojej motivácií písať tieto riadky, čítajte ďalej 

Čo a prečo tu nájdete?

Rada by som bežnej zamestnanej žene prinášala inšpirácie na slušivú, aktuálnu, ženskú módu.

Mám vyskúšané sama na sebe, že my ženy často po pár rokoch náročného zamestnania, starostlivosti o rodinu a všakovakých iných povinnostiach zabúdame samé na seba. Nie sme už tak odvážne a otvorené, rozhodujeme sa skôr rozumom ako srdcom a život stráca niečo zo svojej zábavnej stránky. Sme tak vyťažené, že nemáme ani čas rozmýšľať, čo pekné by sme si obliekli, aby sme sa cítili (a boli) príťažlivé. Nutné nákupy vybavujeme v pokluse so zvoniacim telefónom v kabelke.

Nemyslím si, že to je ten stav, ktorý chceme dosiahnuť. Verím tomu, že len žena spokojná sama so sebou, je šťastná žena. V dobrej nálade potom ďalej vplýva na svoje okolie. A takých žien potrebuje náš svet neúrekom 

Modny tucet_bio_o mne

Testované na sebe

Mojím poslaním je vám život zjednodušiť. Nové trendy a zaujímavé veci testujem na vlastnej koži. Zdieľam odporúčania a inšpirácie. Nemusíte sami pátrať a behať po obchodoch. Mrknite na môj web a Instagram a použite, čo sa vám páči.

Môj Štýl

Nazvala by som rýdzo ženský s prvkami extravagancie :). Záleží však, z akého uhlu sa na to pozeráme. Rada v móde skúšam nové veci. Veci, ktoré sú troška za hranicou bežných (kancelárskych) dní. Napríklad také kombinovanie obvykle nekombinovaných vzorov, alebo nosenie klobúkov. Je to už extravagancia? Myslím si, že ani nie, skôr sú to prvky, ktoré bežne na ulici nevídame.

Modny tucet biografia o mne

V čom vás môžem inšpirovať

Mojou hlavnou oblasťou je samozrejme móda. “Lepia” sa na mňa však už aj tipy z kozmetiky (som fanúšikom najmä prírodnej) a fotenia.

Určite mrknite aj na môj Instagram pre denné nákupné tipy a recenzie

Najviac každodenných tipov nájdete na mojom Insta účte. Veľmi veľa vecí, ako sú napríklad tipy na výhodné a pekné nákupy, recenzie produktov a vychytávky dávam do stories. Za posledný mesiac som napríklad otestovala online shop s obuvou (aj vy sa bojíte si objednávať topánky online?), pochodila a pofotila bratislavské shopping centrá alebo nazdieľala kopec tipov na fotenie flatlayov z blogerského workshopu.

Inšpirácia na krásne miesta

Mojou novo objavenou vášňou sa stalo vyhľadávanie krásnych miest na fotenie. Som estét a nechcem všetko fotiť pri smetiakoch za domom:). Počas foto výletov objavujem často skryté a zaujímavé miesta a rada sa s nimi podelím. Mojich prvých 5 tipov som spísala už aj do článku TU.

Modny tucet o mne biografia

Teším sa na spoločne strávené chvíle!

Pokojne komentujte, diskutujte, kritizujte! Veď nám ide o to, aby sme sa pobavili a niečo nové dozvedeli.

S láskou,

Miša ♥♥♥

Ak sa chcete dozvedieť niečo o mojom blogerskom živote alebo o možných spoluprácach, kliknite sem: Blogovanie a spolupráce TU

Rozhovor som mnou na blogu LenkaSays TU

Fotky: Eva Novanská