Tento blog som začala písať asi pred dvoma rokmi a musím priznať, že s celkom inou motiváciou, ako ho píšem dnes. Pôvodne som chcela vytvoriť priestor, kde sa budem móde venovať do hĺbky, budem rozoberať každý jeden trend dopodrobna a pôjdem hlboko do histórie. Každý mesiac som si vybrala inú tému a vyhľadávala a spisovala všemožné informácie. Odtiaľ názov Módny Tucet = každý mesiac jedna téma, t.j. dvanásť (tucet) tém do roka.

Postupne som sa však odvážila aj na prezentáciu vlastných stylingov a rozšírila blog aj na sociálne siete. V minulom roku som objavila Instagram a nesmierne sa vytešujem z možností, ktoré ponúka. Našla som ľudí s podobnými záujmami, veľmi ma baví, ako navzájom tvoríme, zdieľame a komentujeme.

Rok 2018 začal skutočne príjemne. Do cesty mi prišli prvé spolupráce so značkami, obchodmi či krásnymi miestami, na ktorých chcem fotiť. Celkom neplánovane spoznávam ľudí, ktorí mi otvárajú nové obzory. Je to krásna tvorivá práca a ja som vďačná za každú novú príležitosť, ktorá mi príde do cesty.

Bude mi cťou, ak vás môj blog pobaví, či inšpiruje ♥

Ak by ste si chceli o mne prečítať ešte niečo viac, nech sa páči: vyspovedala ma blogerka Lenka TU

S láskou,

Miša